Jdi na obsah Jdi na menu
 


      

  3.třída MOTÝLCI

    Třídní učitelka:  Leona Horáková

    P. učitelka: Mgr. Tereza Machová  

    Logopedka :    Mgr.Leona Chlápková

V logopedické třídě jsou umístěny děti, které potřebují intenzivní logopedickou péči. Dětem je věnována celodenní cílená péče, ve třídě je snížený počet dětí. Odbornou péči zajiťuje speciální pedagog - logoped z SPC Brno,  každodenní péči logopedické asistentky,  které jsou s dětmi celý den v kontaktu.

     V logopedické třídě pracujeme s dětmi podle školního vzdělávacího programu, vypracovaného na základě Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání, rozšířeného o individuální a skupinovou logopedickou péči.

     Režim dne je přizpůsoben podmínkám mateřské školy, respektuje dobu příchodu a odchodu, věkové zvláštnosti, stupeň narušené komunikační schopnosti a náročnost prováděných činností.

 

ZAJÍMAVÉ ODKAZY NA E-BOOKY, LOGOPEDICKÉ STRÁNKY, MEDITACE ... :

https://celostnikomunikace.cz/prihlaseni-online-stimulacni-minikurz-logopedie/  (online stimulační program, přihlašovací údaje obdržíte v logopedické třídě MŠ)

https://www.celostnikomunikace.cz/wp-content/uploads/2018/01/jakmamluvit5letfinal.pdf (ebook ke stažení jak má dítě mluvit v 5 letech)

https://www.celostnikomunikace.cz/wp-content/uploads/2018/01/jakmamluvit3letfinal.pdf (ebook ke stažení jak má dítě mluvit ve 3 letech)

https://celostnikomunikace.cz/wp-content/uploads/2020/04/jakpodporitrecVerca-1.pdf (ebook jak podpořit vývoj řeči dítěte)

https://www.facebook.com/logopediesusmevem/ (facebooková skupina logopedie s úsměvem)

https://www.youtube.com/watch?v=70SUaTtP1Jk&feature=youtu.be (meditace mé tělo promlouvá)

https://drive.google.com/file/d/1KZkYxeZM7U7D47bkycZGlllMIRvHZOwX/view (meditace laskavé učení)

https://www.youtube.com/watch?v=TlqcSg1edNc&feature=youtu.be (meditace porozumění)

https://www.youtube.com/watch?v=AnnWLhBI0VM&feature=youtu.be (32 myšlenek pro mě a moje dítě)